Про насТепла ХатаКлінкерні термопанеліКонтакти
Клінкерні термопанелі → Технологія монтажу панелі
Назад

Монтаж термопанелей - це процес, який займає небагато часу в порівнянні з іншими видами обробки, але що є важливішим, монтаж термопанелей може здійснюватися в будь-який час року. Простота і швидкість, з якою проводиться монтаж термопанелей, дозволяють нашим клієнтам замовляти утеплення будинку навіть взимку в період морозів.

Якщо Вам цікаві технічні подробиці, Ми з задоволенням розповімо, як Ваш будинок стає теплим і красивим. 

Залежно від стану і матеріалу стін, кріплять панелі безпосередньо на стіну або за допомогою решетування, вибравши при цьому відповідну товщину теплоізоляційного матеріалу. 

Решетування роблять з дерев'яних брусків з розрахунку по 3-4 бруска на кожну панель. При цьому проміжок між ними складає не більше 30 ... 40 см. Бруски обробляються антисептиком і консервуючим складом, що не дозволяє дереву псуватися з плином часу. 

Спочатку кріпиться стартовий куточок (базисний профіль - з алюмінію), він не має опорної (несучої) функції і необхідний просто для закінчення, для дотримання рівня кладки, перешкоджає проникненню вологи і комах). 

Потім до каркаса або прямо до стін, починаючи з кутів, кріпиться панель. Досвідчені монтажники рекомендують йти рядами. Для кріплення панелей, залежно від розмірів і типу, знадобиться 8-14 саморізів на кожну. Панелі встановлюють з урахуванням з'єднання «в замок» східчастих профілів по краях панелей. Стики герметизують монтажною піною для зовнішніх робіт. Після всіх робіт псевдо-цегляні шви затираються цементним розчином. До речі, тільки цей процес не терпить мокру погоду, втім, якщо закінчити роботу необхідно в найкоротші терміни, використовують спеціальну затирку. На цьому монтаж термопанелей закінчений, і Ви насолоджуєтеся чудовим, теплим і гарним будинком, немов збудованим з кам'яної або цегельної кладки.
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки
Назад
teplo.109.te.ua © 2022 109.te.ua - Довідка Тернополя